خودروبر مرند | خودروبران امیران

خودروبر مرند و معرفی خودروبر های مرند

مطالبی کامل و جامع در رابطه با خدمات خودروبر

معمولا اشخاصی که در شهر بزرگ مرند ماشین گران قیمت و ارزشمندی دارند و اهمیت ویژه و خاصی برای سلامت و ایمنی خودروی خود قائل هستند از خدمات خودروبر و مزایا وسیله ای کاربردی و تخصصی به نام خودروبر مرند استفاده می کنند.

توجه داشته باشید که در سالهای گذشته از جرثقیل های یدک کش برای حمل و نقل و جا به جایی ماشین ها استفاده میشد که احتمال آسیب دیدگی ماشین نیز وجود داشت اما با ورود خودروبر های مجهز و پیشرفته سلامت و امنیت ماشین به میزان بسیار زیادی تضمین میشود.

در ادامه این مقاله مطالبی کامل و جامع در رابطه با انواع مزایا، کاربرد و خدمات خودروبر مرند خدمت شما بیان خواهیم کرد و همچنین به معرفی و بررسی مجموعه حرفه ای خودروبر امیران در شهر تبریز نیز خواهیم پرداخت.

تعریف کلی خودروبر

به طور کلی این گونه می توان خودروبر یا خودروسوار را تعریف کرد که این وسیله نوع جدید و پیشرفته ای از تجهیزات حمل و نقل ماشین است؛ ایمنی، مزایا و خدمات خودروبر جدید و به روز بسیار بیشتر و بهتر از خودروبر های قدیمی و کهنه است و پیشنهاد ما به شما این است که از خودروبر های معمولی و ساده استفاده نکنید.

مجموعه مجهز و با سابقه خودروبر امیران در هر ساعتی از شبانه روز همیشه از خودروبر های پیشرفته و جدید برای حمل خودرو ها و ماشین های مختلف و متنوع استفاده می کند تا سلامت و ایمنی خودرو شما به طور کامل حفظ شود.

انواع کاربرد و خدمات خودروبر در مرند

در این قسمت به طور کامل انواع کاربردها و خدمات خودروبر را خدمت شما معرفی خواهیم کرد؛ یکی از موارد مهم و اساسی که جزء خدمات خودروبر به حساب می آید این است که اگر ماشین شما دچار خرابی یا مشکل باشد و در بین راه باتری ماشین شما متوقف یا خاموش شود و همچنین تعمیرگاه نزدیک به شما در وسط جاده یا خیابان وجود نداشته نباشد در این صورت فورا با مجموعه خودروبر امیران در شهر مرند تماس بگیرید تا در کمترین زمان ممکن عملیات تعمیر، حمل و نقل و جا به جایی خودرو شما را انجام دهند.

بعضی از مجموعه های خودروبر علاوه بر حمل و نقل ماشین خدمات ویژه دیگری مثل عیب یابی به وسیله دستگاه دیاگ و تعمیر سیم کشی برقی ماشین در محل مورد نظر یا تعمیرگاه را در اختیار مشتریان خود قرار می دهند.

مجموعه های مجهز و پیشرفته ای مثل خودروبر امیران در مرند می توانند مشکلات ساده و سطحی ماشین مثل تعویض فیلتر های مختلف ماشین، تعویض روغن، تعویض قطعات ریز و کوچک و تعویض لاستیک پنچر شده را در همان محل مورد نظر به خوبی انجام دهند و همین عامل باعث میشود در وقت و هزینه رانندگان مختلف به میزان زیادی صرفه جویی شود.

  • از دیگر خدمات خودروبر مرند می توان به این مورد اشاره کرد که شما می توانید بعضی از تجهیزات و وسایل مخصوص صنعت کشاورزی را به شکلی امن و مناسب توسط این وسیله کاربردی جا به جا کنید.
  • از دیگر خدمات خودروبر می توان به جا به جایی و حمل و نقل ماشین های پلاک نشده، خودرو های قدیمی و کلاسیک ارزشمند، ماشین های سالم و نو و خودروهای تصادفی نیز اشاره کرد.
  • یکی دیگر از خدمات خودروبر مخصوص کارخانه های تولید ماشین است زیرا ماشین های نو و جدید به وسیله همین خودروبر ها به صورت استاندارد، سالم و ایمن به دست مشتری می رسد.

در صنعت سینما و ساخت فیلم و سریال نیز از خودروبر ها در شهرک های سینمایی مختلف استفاده می شود و به دلیل وجود تجهیزات زیاد تیم فیلمسازی مثل دوربین های بزرگ از این وسیله استفاده می کنند تا پلان های مربوط به درون ماشین را به خوبی فیلمبرداری کنند.

معرفی انواع مزایا خودروبر

در رابطه با موضوع کلی خدمات خودروبر این نکته مرتبط را بیان می کنیم که یکی از ویژگی ها و مزایا خودروبر استاندارد این است که هیچ گونه فشار اضافی و ضربه محکمی به خودرو مورد نظر وارد نخواهد شد و توجه داشته باشید که تمامی مراحل بارگیری و جا به جایی ماشین به وسیله قسمت موتوری و کشنده ماشین و همچنین توسط بازوان هیدرولیکی انجام می شود.


در رابطه با کفی یک خودروبر به این ویژگی و مزایا توجه داشته باشید که راننده بنا به نیاز خود و کنترل بهتر وضعیت جاده و مسیر می تواند با استفاده از جک های هیدرولیکی زاویه کفی خودروبر را تغییر دهد. یکی از ویژگی هایی که یک خودروبر مکانیزه و مناسب باید داشته باشد وجود یک کفی درست و استاندارد است؛ یک کفی مناسب و ممتاز باید عاج های متناسب و هم اندازه با عاج های لاستیک های ماشین های متنوع و مختلف نیز داشته باشد تا خودرو به صورت ثابت و محکم روی خودروبر قرار گیرد و دچار مشکل لغزش یا لیز خوردن در طی مسیر نشود.

از دیگر مزایایی که یک خودروبر استاندارد و پیشرفته باید داشته باشد وجود لانچر های فولادی و سیم های بکسل است؛ اگر در طی مسیر با راه های پر پیچ و خم و شیب دار نیز رو به رو شدید حتما از این وسایل کاربردی استفاده کنید تا ماشین مورد نظر دچار برخورد و تکان های بیش از حد نشود.

بیمه بارنامه خودروبر

یکی از مسائل و موارد مهمی که جزء خدمات خودروبر به حساب می آید و راننده های خودروبر در مسیرهای برون شهری باید به آن بسیار توجه کنند موردی به نام بیمه بارنامه است؛ وجود بیمه بارنامه به این دلیل است که اگر در طی مسیر ماشین شما دچار خسارت و مشکل شود شما می توانید میزان خسارت و ضرر وارد شده به ماشین را از شرکت بیمه دریافت کنید.

تیم مجهز و حرفه ای خودروبر امیران همواره و همیشه در شهر مرند به این نکته بسیار توجه و دقت میکند و قبل از این که ماشین مورد نظر روی کفی خودروبر قرار گیرد تا به سمت مقصد حرکت کند حتما بیمه بارنامه ماشین صادر میشود.

انواع مدل خودروبر در مرند

همانگونه که میدانید موضوع کلی خدمات خودروبر به گونه ای است که از این دستگاه مدل ها و انواع مختلف و متنوعی از لحاظ شکل و فرم در بازار موجود است که هر کدام از این مدل ها مخصوص و موظف به انجام یک سری از کارها هستند.

اولین نوع از ماشین های خودروبر که در مسیرها و جاده های شهری و برون شهری مورد استفاده قرار می گیرند و به معرفی آن خواهیم پرداخت خودروبر تکی یا کامیونت است؛ در رابطه با این مدل خودروبر میتوان گفت که این دستگاه مجهز به وسیله ای به نام وینچ است که تمامی عملیات حمل و نقل خودرو توسط این وسیله انجام می شود.

نوع دوم از ماشین های خودروبر بین شهری که به معرفی آن خواهیم پرداخت تریلی خودروبر است؛ هدف و کاربرد اصلی این خودروبر حمل و نقل و جا به جایی تعداد نسبتا زیادی ماشین است؛ از لحاظ میزان ایمنی و سلامت ماشین نوع اول و نوع دوم از این ماشین های خودروبر در مقایسه با نوع سوم برتری بیشتری دارند و شرکت حرفه ای و توانمند خودروبر امیران از ماشین های نوع اول و نوع دوم قدرتمند و پرسرعت برای حمل و نقل و جا به جایی ماشین های شما استفاده می کند.

نوع سومی نیز از ماشین های خودروبر مثل نیسان، پاترول و وانت وجود دارد که به این مدل خودروبر چرخگیر یا یدک کش می گویند؛ این نوع از خودروبر ها به وسیله دکل جرثقیلی یا دکل چرخگیر که در قسمت پشت خودروبر قرار دارد به چرخهای ماشین تصادفی وصل می شود و از این طریق حمل و نقل و جا به جایی ماشین صورت می گیرد.

خودروبر های یدک کش معمولا برای ماشین های با وزن دو تن استفاده میشوند و این مدل از خودروبر ها مخصوص ماشین ها و خودروهایی است که آسیب نسبتا کمی در جریان تصادف دیده اند و همچنین برای طی مسافت های کوتاه نیز از این نوع خودروبر استفاده میشود.

افزایش تعداد خودروبر در مرند

در ده سال گذشته در شهرهای مختلف و شلوغ مثل مرند، تهران، رشت، قزوین، اصفهان و دیگر شهرها به دلیل استقبال خوب و استفاده زیاد مردم از خودروها و وسایل نقلیه شخصی باعث شده است که میزان فروش و تعداد خودروبر های تولید شده نیز افزایش پیدا کند و به طور کلی هر ماشینی نیاز به یک خودروبر دارد.

هزینه حمل و نقل خودروبر در مرند

در رابطه با موضوع اصلی خدمات خودروبر در این قسمت به معرفی و بررسی موضوع هزینه های حمل و نقل و جابجایی یک ماشین خودروبر می پردازیم؛ به طور کلی توجه داشته باشید که هزینه های یک ماشین خودروبر به عوامل مختلفی مثل میزان مسافت مشخص شده و طی شده و همچنین خدمات ویژه نیز بستگی دارد که پیشنهاد ما به شما این است که با مجموعه مورد نظر تماس بگیرید تا از هزینه دقیق حمل و نقل و جا به جایی ماشین خود به طور کامل آگاه شوید و همچنین تیم مشاوره مورد نظر بنا به نوع، اندازه و میزان ارزش ماشین شما خودروبر مناسب را به شما پیشنهاد می کنند.

هزینه ها و نرخ های تیم متخصص و حرفه ای خودروبر امیران طبق تعرفه های اصولی و ثبت شده است و این مجموعه نرخ معقولانه و به صرفه ای برای انجام خدمات خود در نظر گرفته است تا تمامی افراد بتوانند از این خدمات استاندارد و ویژه به خوبی هر چه تمام تر استفاده کنند.

تفاوت خودروبر و یدک کش را توضیح دهید

در این قسمت در رابطه با خدمات خودروبر و تفاوت های این مدل ماشین با ماشین یدک کش نیز صحبت خواهیم کرد؛ تفاوت این دو نوع ماشین در این نکته است که خودروبر دارای یک نوع کفی است که ماشین روی آن کفی سوار می شود و با ایمنی کامل خودرو به سمت مقصد هدایت میشود اما ماشین یدک کش به گونه ای است که ماشین مورد نظر به وسیله زنجیر یا قلاب یا سیم محکم بسته می شود و خودروی مورد نظر توسط یدک کش کشیده می شود.

تفاوت های خودروبر شهری با خودروبر بین شهری را توضیح دهید

در رابطه با تفاوت های خودروبر های شهری و درون شهری به این نکته می توان اشاره کرد که کفی خودروبر بین شهری بزرگتر از کفی خودروبر شهری است زیرا پیچ و خم های مسیر بین شهری بسیار زیاد است و وجود یک کفی بزرگتر باعث می شود پایداری ماشین بیشتر و بهتر در طول مسیر حفظ شود.

توجه داشته باشید که چرخ های خودروبر های بین شهری پهن تر از خودروبر های درون شهری است زیرا خودروبر های بین شهری در طول مسیر با ناهمواری ها، پیچ و خم و شیب های بسیاری رو به رو می شوند و وجود چرخ های پهن باعث میشود پایداری و کنترل ماشین بهتر حفظ شود.

یکی دیگر از تفاوت های خودروبر شهری و خودروبر بین شهری وجود GPS در خودروبر های بین شهری است؛ با نصب این سیستم روی خودروبر های بین شهری باعث می شود استاندارد ها و قوانین مربوط به راهنمایی و رانندگی به طور کامل رعایت شود و همچنین سرعت خودروبر توسط کارشناسان در طول مسیر کنترل و بررسی میشود؛ با وجود راننده  GPSمورد نظر در پیدا کردن مقصد دچار مشکل نمیشود و راحت تر و سریعتر به مقصد مورد نظر و تعیین شده می رسد.

یکی دیگر از موارد و قوانینی که خودروبر های بین شهری حتما باید این نکته را رعایت کنند موضوع توقف در جاده و بین مسیر است که از قبل محل هایی و مکان هایی برای توقف خودروبر در نظر گرفته شده است.

موضوع برگ سبز ماشین نیز از آن دسته مواردی است که مورد توجه خودروبر های بین شهری است؛ اگر باری که خودروبر حمل و جا به جا می کند دارای یک عدد یا چند عدد ماشین وارداتی و خارجی باشد در این صورت به برگ سبز خودرو بسیار نیاز داریم تا در ایستگاه های مختلف و متعدد بازرسی راهنمایی و رانندگی این برگه را ارائه دهیم.

در نهایت با توجه به مطالب کامل و جامعی که در رابطه با معرفی، تحلیل و بررسی انواع مدل ها، کاربردها، مزایا، هزینه، تعریف و خدمات خودروبر مرند خدمت شما بیان کردیم؛ شما می توانید با مراجعه به سایت و تیم حرفه ای و کاربلد خودروبر امیران از خدمات ویژه و به صرفه این مجموعه در شهر مرند به بهترین شکل استفاده کنید.

منبع : khodrobaramiran.com

تماس سریع ☎️